Here you can change settings of cookies stored in your browser.
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tatiana Zborowska | Berserker`s Team / Wielkopolska |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wiktor Zajdler | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mark Syrovatchuk | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Matylda Gowarzewska | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Alicja Osowska | Shootboxer / Mosina |
3 | Adrianna Plęs | Shooters Koło / Koło |
4 | Julia Schulz | Berserker`s Team / Wielkopolska |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Iga Urbańska | KOKA SPORT / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Antonina Koszewska | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tymon Wasecki | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Daniel Kondziela | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
3 | Kiril Cherkas | Rio Grappling Club / Chojnice |
4 | Ruslan Yaroshchuk | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Bartłomiej Bogusławski | Berserker`s Team / Wielkopolska |
2 | Jan Skrzypczak | Shootboxer Checkmat Mosina / Mosina |
3 | Jakub Sobczyk | Zenith BJJ / Gameness Team Poznań |
4 | Maks Wojtysiak | Copacabana Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Teodor Szarafiński | Gentleman Jiu Jitsu / Rokietnica |
2 | Piotr Przybysz | Shooters Koło / Koło |
3 | Igor Biernaczyk | Rio Grappling Club / Ostrów Wielkopolski |
4 | Kajetan Kaczka | Shootboxer Checkmat Mosina / Mosina |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Hubert Małecki | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Jakub Jetz | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Antoni Nawrocki | Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew |
4 | Oliwier Bulak | Rio Grappling Club / Ostrów wielkopolski |
5 | Teodor Tokarzewski | Berserker`s Team / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Armin Kurczewski | Gold Crew / Wałcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcel Poliwka | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
2 | Kacper Kotkowski | Shooters Koło / Koło |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jan Stelmaszewski | Rio Grappling Club / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tymoteusz Dulek | United Kings Jiu Jitsu / Drawsko Pomorskie |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Ahapiia Samolienko | Wolf SQUAD / Poznań, Wiry |
2 | Natalia Plech | Gold Crew / Piła |
3 | Laura Paziewska | Zenith BJJ / Gameness Team Poznań |
4 | Natalia Plęs | Shooters Koło / Koło |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Antonina Kośka | Gracie Barra / Poznań |
2 | Karolina Kozdrańska | Copacabana Team / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Gabriela Kaliciak | Checkmat Głogów / Głogów |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Nina Urbańska | KOKA SPORT / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Klaudia Dragańska | Gold Crew / Wałcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Pawel Galikowski | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Kyrylo Slepukhin | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Antoni Łakomy | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Ksawier Sokołowski | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Jeremiasz Czaja | Rio Grappling Club / Chojnice |
4 | Dawid Largin | Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń |
5 | Olivier Ślusarski | Gold Crew / Wałcz |
6 | Sami Majzoub | KOKA SPORT / Poznań |
7 | Vladyslav Berezhnytskyy | Gold Crew / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Norbert Żmienko | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Dominik Kamiński | Gold Crew / Piła |
3 | Leon Skrzypczak | Shootboxer Checkmat Mosina / Mosina |
4 | Leon Dąbrowski | Rio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza |
5 | Natan Berger | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Stanisław Kujawski | Rio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski |
2 | Oskar Sokół | KOKA SPORT / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wiktor Banaszak | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Borys Chaława | KO.KA Sport / poznań |
3 | Bruno Zajdler | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Igor Witczak | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Oliwier Szulist | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Ivan Maretskyi | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jan Sabiniarz | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Dominik Szymański | Rio Grappling Club / Dabrowa Górnicza |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Roksana Klemm | Berserker`s Team / Wielkopolska |
2 | Diana Masha | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Zofia Kujawska | Rio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski |
4 | Ella Greenhalgh | Copacabana / Konin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marta Frąckowiak | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Eliza Kozdrańska | Copacabana Team / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Julia Skubel | Invictus BJJ / Mosina |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Nadia Koszela | Invictus / Zielona Góra |
2 | Ines Ryś | Rio Grappling Club / Rio Grappling Club Jaworzno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oliwia Bielejewska | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
2 | Milena Piechowiak | Gold Crew / Piła |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Zuza Słubik | Berserker`s Team / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Lena Lejbt | Domino Jiu Jitsu / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kamil Piotrowski | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Tomasz Garwol | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Oskar Matan | Walka Gniezno / Gniezno |
4 | Jeremi Gałązka | MMA DEVIL MIEDZYCHÓD / Międzychód |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jan Grzeskowiak | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Filip Wrzosek | KSW NOKAUT KOŚCIAN / Cavalcanti Poland |
3 | Marcel Urbański | Domino Jiu Jitsu / Koszalin |
4 | Piotr Szkoda | Invictus BJJ / Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Adrian Wałdoch | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Aleksander Kotarski | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Kacper Posadziński | Gold Crew / Piła |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mikołaj Iwankowicz | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Jacek Laska | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mikołaj Kwiatkowski | Gold Crew / Wałcz |
2 | Szymon Lipiec | Garda Chojna / Chojna |
3 | Stanisław Szczawiński | Domino Jiu Jitsu / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kacper Silski | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Antoni Galikowski | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Jakub Wiencław | Gameness Team Zenith bjj / GAMENESS TEAM Poznań |
4 | Filip Mrozek | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Filip Kozakowski | Gold Crew / Wałcz |
2 | Markus Jarmołowicz | Rio Grappling Club / Oława |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Anna Pawlak | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Roksana Piechowiak | Czerwony smok / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maria Feldman | Rio Grappling Club / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Serhii Lyghushyn | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Konrad Kazanowski | Domino JIU JITSU - Renato Tavares Polska / Koszalin |
2 | Radosław Plewa | Zenith BJJ / Gniezno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Chaława | KO.KA Sport / poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oskar Głowacki | Gold Crew / Wałcz |
2 | Mikołaj Pasik | Movement Brothers Szprotawa / szprotawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jan Snella | Gold Crew / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Kucybała | Gold Crew / Wałcz |
2 | Stasiu Fajer | Zenith BJJ / Gameness team Poznan |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Filip Szeszuła | Gold Crew / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dawid Galantowicz | Zenith BJJ / Gameness Team Poznań |
2 | Damian Wencel | Zenith BJJ / Gniezno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Krzysztof Ilkowski | Berserker`s Team / Berserskers team WLKP |
2 | Patryk Łukowski | Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Forca Brava Opole |
3 | Mateusz Jackowski | Walka Gniezno / Gniezno |
4 | Kamil Bączak | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dominik Rzepczyński | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
2 | Filip Majewski | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
3 | Jakub Nowak | Rio Grappling Club / Chojnice |
4 | Jędrzej Sajdak | Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski |
5 | Bartosz Beresiński | Strefa Walki Jelenia Góra / Strefa Walki Jelenia Góra |
6 | Szymon Dawicki | Checkmat / Środa Wielkopolska |
7 | Kacper Pietrusiak | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Kamiński | Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski |
2 | Maciej Rzewuski | Berserker`s Team / Zielona Góra |
3 | Patryk Zych | Gracie Barra / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Patryk Lis | Berserker`s Team / Kołobrzeg |
2 | Kamil Derkacz | MMA SOLO TEAM NAMYSŁÓW / Namysłów |
3 | Piotr Kortus | Gentleman Jiu Jitsu / Rokietnica |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Szymon Kulig | Fightlab Wrocław / Wrocław |
2 | Jakub Goszka | Berserker`s Team / Szczecin |
3 | Bruno Kaczmarek | Anakonda / Poznań |
4 | Bartłomiej Struzik | Academia Gorila / Koszalin |
5 | Mateusz Kowalczyk | Checkmat Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oskar Jankowiak | Berserker’s Team|Czerwony Smok / Poznań |
2 | Wadim Jarochowicz | Berserker`s Team / Szczecin |
3 | Kamil Szulc | Checkmat Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Perkowski | Academia Gorila / Warszawa |
2 | Piotr Klimaszewski | Berserker`s Team / Szczecin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Aleksander Prokopiak | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
2 | Nikodem Kot | Rio Grappling Club / Wrocław |
3 | Marcin Mańkowski | Berserker`s Team / Szczecin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Alan Kwiatkowski | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Przemysław Stasiak | Copacabana-Kauża Team / ŁÓDŹ |
3 | Dominik Boła | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
4 | Kacper Sobota | WroxGym / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marek Talaga | Gracie Barra / Pozań |
2 | Damian Kaszubowski | Gracie Barra / Poznań |
3 | Jurand Lisiecki | STREFA SZTUK WALKI MOGILNO / Mogilno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Miszczak | Berserker`s Team / GŁD GF Team |
2 | Marcin Raczkowski | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
3 | Kamil Matysiak | Gracie Barra / Poznań |
4 | Oskar Marcinkowski-Okrój | BJJ Gdynia / Gdynia |
5 | Maksymilian Falkiewicz | Checkmat Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oliver Migaj | Frontline Academy Poland / Sulmierzyce |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Schwerkolt | Gold Crew / Piła |
2 | Michał Sosiński | Academia Gorila / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Igor Formański | Hulk Team / Zenith |
2 | Seweryn Filipiak | Rio Grappling Club / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dawid Szczepaniak | Checkmat / Poznań |
2 | Krzysztof Pawlaczek | Rio Grappling Club / Oława |
3 | Filip Szpiler | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
4 | Kuba Głuszyński | Gentleman Jiu Jitsu / Rokietnica |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Eryk Przybysławski | Domino JIU JITSU - Renato Tavares Polska / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Łania | Checkmat Poznań / Poznan |
2 | Kuba Sosiński | Academia Gorila / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kamil Gawryjołek | Sportowe Puławy / Puławy |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maciej Włodarski | Berserker`s Team / Kołobrzeg |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Szymon Frątczak | Invictus / Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Emilia Dąbrowska | BJJ Gdynia / Gdynia |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Zofia Rybicka | Mighty Bulls Gdynia / Gdynia |
2 | Ewelina Szczepaniak | Copacabana / Konin |
3 | Paulina Rostankowska | Akademia Sportów Walki Free Fight Bolszewo / Bolszewo |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Natalia Skotni-Falasa | Berserker’s Team Wrocław / Wrocław |
2 | Agnieszka Rowińska | Invictus BJJ / Zielona Gòra |
3 | Kinga Szczygieł | Akademia Sportów Walki Free Fight Bolszewo / Bolszewo |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dorota Anusewicz | Anakonda Poznan / Poznan |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Aleksandra Dobrowolska | Gold Crew / Piła |
2 | Halszka Bąk | Anakonda Poznan / Poznań |
3 | Aneta Romanowska | Akademia Sportów Walki Free Fight Bolszewo / Bolszewo |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wioletta Kowalska | Copacabana / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Zofia Sosnowska | Hulk Team-Zenith / Police |
2 | Antonina Soboń | Berserker`s Team / Szczecin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Agnieszka Kauczyńska | Rio Grappling Club / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Olesya Kozyarska | Renato Tavares Poland / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Andrii Sliusarenko | Diablo Gym / Ukraine |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Nowak | Gold Crew / Poznań |
2 | Michał Chrzanowski | Copacabana Kuźnia Team / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Aleksander Deja | Copacabana Kuźnia Team / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Kowalczyk | Checkmat Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wadim Jarochowicz | Berserker`s Team / Szczecin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Ciereszko | Espadon Bydgoszcz / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Łukasz Chełmowski | Copacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz |
2 | Jacek Myszewski | Złomiarz Team / Gdańsk |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dominik Baranowski | Mataleo jiu jitsu Toruń / Toruń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Komin | Garda Chojna / Chojna |
2 | Paweł Drozd | Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Pluta | Anakonda Poznan / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Gracjan Guglenko | Gracie Barra / Zielona Góra |
2 | Patryk Błaszak | Zenith BJJ / Walka Gniezno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dariusz Kuczma | Gracie Barra / Wataha Płock |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Salambek Damaev | GFT BERLIN / Berlin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Michał Szalaty | Copacabana Bydgoszcz / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Przemysław Nawrocki | Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcin Bodnar | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Mateusz Lorenz | Anakonda Poznan / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Sławomir Michalik | ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / ZENITH BJJ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Bohdan Kalusiński | Gracie Barra / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jan Poznanski | 21 jiujitsu / Poznań |
2 | Mateusz Krawiec | Carlson Gracie Poland / Trzebnica |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Dulek | United Kings Jiu Jitsu / Drawsko Pomorskie |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jacek Jochemczak | Serpentes / Słupsk |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Sławomir Michalik | ASW BLACK PANTHER BYDGOSZCZ / ZENITH BJJ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Damian Olszewskj | Copacabana Inowrocław / Inowroclaw |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Szturma | Zenith BJJ / Gameness Team Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | James Greenhalgh | Copacabana / Konin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Grzegorz Brzeżański | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Dulek | United Kings Jiu Jitsu / Drawsko Pomorskie |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Martin Królikowski | CheckMat Leszno / Leszno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wiktor Zajdler | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Adrianna Plęs | Shooters Koło / Koło |
2 | Julia Schulz | Berserker`s Team / Wielkopolska |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Iga Urbańska | KOKA SPORT / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Antonina Koszewska | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oliver Ziółkowski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Leon Jankowiak | KO.KA Sport / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Szymon Fellberg | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Bartłomiej Bogusławski | Berserker`s Team / Wielkopolska |
3 | Jan Skrzypczak | Shootboxer Checkmat Mosina / Mosina |
4 | Ignacy Jankowiak | KO.KA Sport / Poznań |
5 | Leonid Kondraciuk | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
6 | Maks Wojtysiak | Copacabana Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Szymon Kurdubski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Piotr Przybysz | Shooters Koło / Koło |
3 | Igor Biernaczyk | Rio Grappling Club / Ostrów Wielkopolski |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oliwier Bulak | Rio Grappling Club / Ostrów wielkopolski |
2 | Teodor Tokarzewski | Berserker`s Team / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Armin Kurczewski | Gold Crew / Wałcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kacper Kotkowski | Shooters Koło / Koło |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tymoteusz Dulek | United Kings Jiu Jitsu / Drawsko Pomorskie |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Laura Szczepańska | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Natalia Plech | Gold Crew / Piła |
3 | Laura Paziewska | Zenith BJJ / Gameness Team Poznań |
4 | Natalia Plęs | Shooters Koło / Koło |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Karolina Kozdrańska | Copacabana Team / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Zofia Pinkowska | Gold Crew / Poznań |
2 | Wiktoria Stefaniak | Gold Crew / Wałcz |
3 | Nina Urbańska | KOKA SPORT / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Klaudia Dragańska | Gold Crew / Wałcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Krzysztof Starzonek | Valor MMA Luboń / Luboń |
2 | Alan Kasprzyk | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
3 | Alan Wojtkowski | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Antoni Łakomy | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Ksawier Sokołowski | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Dawid Largin | Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń |
4 | Olivier Ślusarski | Gold Crew / Wałcz |
5 | Stanisław Jasiński | Zenith BJJ / Gameness Team |
6 | Vladyslav Berezhnytskyy | Gold Crew / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Stachowiak | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Dominik Kamiński | Gold Crew / Piła |
3 | Leon Skrzypczak | Shootboxer Checkmat Mosina / Mosina |
4 | Leon Dąbrowski | Rio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Stanisław Kujawski | Rio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski |
2 | Oskar Sokół | KOKA SPORT / Poznań |
3 | Franciszek Brzostowski | KO.KA Sport / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wiktor Banaszak | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Wiktor Michalski | 21 jiujitsu / Kościan |
3 | Eryk Bednarski | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
4 | Borys Chaława | KO.KA Sport / poznań |
5 | Bruno Zajdler | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Igor Witczak | Wolf SQUAD / Poznań,Wiry |
2 | Oliwier Szulist | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Jurand Ewald Dąbrowski | Gameness Team / Poznań |
4 | Makar Oleksiuk | Diablo Gym / Ukraine |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dominik Szymański | Rio Grappling Club / Dabrowa Górnicza |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Diana Masha | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Zofia Kujawska | Rio Grappling Club Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski |
3 | Ella Greenhalgh | Copacabana / Konin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Eliza Kozdrańska | Copacabana Team / Warszawa |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Julia Skubel | Invictus BJJ / Mosina |
2 | Kira Bondar | Diablo Gym / Ukraine |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Ines Ryś | Rio Grappling Club / Rio Grappling Club Jaworzno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Milena Piechowiak | Gold Crew / Piła |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Zuza Słubik | Berserker`s Team / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Nikola Wojciechowska | Zenith BJJ / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Lena Lejbt | Domino Jiu Jitsu / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oliwier Wiśniowski | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Kamil Piotrowski | 21 jiujitsu / Kościan |
3 | Mateusz Liberski | KOKA SPORT / Poznań |
4 | Tymofii Oleksiuk | Diablo Gym / Ukraine |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jan Grzeskowiak | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Filip Wrzosek | KSW NOKAUT KOŚCIAN / Cavalcanti Poland |
3 | Marcel Urbański | Domino Jiu Jitsu / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Adrian Wałdoch | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Kacper Posadziński | Gold Crew / Piła |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dawid Rybak | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Kuba Demski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kuba Witkowski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Bartosz Szotowicz | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
3 | Konstantyn Kopera | Gold Crew / Piła |
4 | Szymon Lipiec | Garda Chojna / Chojna |
5 | Stanisław Szczawiński | Domino Jiu Jitsu / Koszalin |
6 | Ivan Zhukov | Diablo Gym / Ukraine |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kacper Silski | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Antoni Galikowski | Rio Grappling Club / Chojnice |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Krzysztof Dobrzyński | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
2 | Filip Kozakowski | Gold Crew / Wałcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Karyna Baiazetian | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Anna Pawlak | Rio Grappling Club / Chojnice |
3 | Maria Bojdo | Berserker`s Team / Łódź |
4 | Zofia Nyga | Valor MMA Luboń / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Roksana Piechowiak | Czerwony smok / Poznań |
2 | Wiktoria Boguszewicz | Gracie Barra / Octopus Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Julia Thiel | Berserker`s Team / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maria Feldman | Rio Grappling Club / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oskar Pawłowski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Mykhailo Kushchak | Panteon Mistrzów / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oliver Kurpiński | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Krystian Gniazdowski | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
3 | Radosław Plewa | Zenith BJJ / Gniezno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Karol Łopuszynski | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Dominik Jerzyło | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
3 | Seweryn Olech | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
4 | Szymon Dymek | PL ACADEMY / Bydgoszcz |
5 | Jakub Chaława | KO.KA Sport / poznań |
6 | Konrad Kazanowski | Domino JIU JITSU - Renato Tavares Polska / Koszalin |
7 | Adam Sobczyk | Berserker`s Team / Cyklon Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Filip Tkaczyński | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Oskar Głowacki | Gold Crew / Wałcz |
3 | Jakub Mosakowski | Berserker`s Team / Łódź |
4 | Jakub Żelazko | Mataleo jiu jitsu Toruń / Toruń |
5 | Mikołaj Pasik | Movement Brothers Szprotawa / szprotawa |
6 | Jakub Piechota | ANKOS MMA / Luboń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Gierałtowski | Złomiarz Team / Gdańsk |
2 | Oliwier Mydlikowski | ANKOS MMA / Poznań |
3 | Igor Bulanowski | Gracie Barra / Octopus Zielona Góra |
4 | Alan Nowicki | KOKA SPORT / Poznań |
5 | Miłosz Molenda | Team Fighting / Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wojciech Wilman | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Jędrzej Żak | Shootboxer / Mosina |
3 | Oskar Babiarczyk | Valor MMA Luboń / Luboń |
4 | Piotr Kęsy | Gracie Barra / Wataha Płock |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcel Rajchert | Saiyan Świdnica / Świdnica |
2 | Stasiu Fajer | Zenith BJJ / Gameness team Poznan |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Łukasz Olejnik | 21 jiujitsu / Kościan |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jakub Szczepański | Rio Grappling Club / Chojnice |
2 | Damian Wencel | Zenith BJJ / Gniezno |
3 | Piotr Kędzior | Berserkers Team Kołobrzeg / Kołobrzeg |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Damian Iskra | UKS Sakura / Komorniki |
2 | Igor Kowalczyk | Checkmat / Ostrów Wielkopolski |
3 | Łukasz Dudek | Fightlab Wrocław / Wrocław |
4 | Davyd Tarchanyn | Fightlab Wrocław / Wrocław |
5 | Arkadiusz Wikariak | Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Szymon Łukasik | GŁD GF Team Piła / Piła |
2 | Jędrzej Sajdak | Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski |
3 | Nikodem Wiśniewski | KSW Husaria Wałcz / KSW Husaria Wałcz |
4 | Thomas Frączek | Next Level Opole / Opole |
5 | Sebastian Ziółek | MMA DEVIL / Wronki |
6 | Krzysztof Ilkowski | Berserker`s Team / Berserskers team WLKP |
7 | Jalol Mamadalibekov | Berserkers Team / Szczecin |
8 | Bartosz Inda | ANKOS MMA / Poznań |
9 | Szymon Geremek | ANKOS MMA / Luboń |
10 | Grzegorz Gołębiewski | Berserker`s Team / Poznań |
11 | Kacper Pietrusiak | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wojtek Czubiński | Arrachion Iława / Iława |
2 | Rafał Pawlukiewicz | Berserker`s Team / Kołobrzeg |
3 | Szymon Kowalaszek | 21 jiujitsu / Kościan |
4 | Piotr Drgas | 21 jiujitsu / Kościan |
5 | Oliwier Szafrański | Shootboxer / Mosina |
6 | Maciej Kaczorowski | Copacabana-Kauża Team / Łódź |
7 | Mikołaj Antczak | copacabana bydgoszcz / Bydgoszcz |
8 | Mateusz Gołębiowski | Gracie Barra / Octopus |
9 | Jakub Kamiński | Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski |
10 | Jan Filipiak | Mataleo jiu jitsu Toruń / Toruń |
11 | Dominik Janus | Heel Hook Namysłów / Namysłow |
12 | Filip Pawlak | Heel Hook Namysłów / Namysłów |
13 | Volodymyr Sokyrko | Copacabana kuźnia Łódź / Lodz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Patryk Lis | Berserker`s Team / Kołobrzeg |
2 | Mateusz Kosiba | Berserker’s Team Poznań / Poznań |
3 | Szymon Sobiech | Kuźnia Fight Club / Łódź |
4 | Kacper Skoczek | Berserker`s Team / Wrocław |
5 | Adam Gruszecki | Atlas Intense / Jarocin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Michał Materkowski | 21 jiujitsu / Kościan |
2 | Jarek Domański | Copacabana / Łódź |
3 | Jakub Goszka | Berserker`s Team / Szczecin |
4 | Olivier Ludwikowski | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
5 | Mateusz Bielewicz | Copacabana Lublin / Lublin |
6 | Jakub Bojko | Fightlab Wrocław / Wrocław |
7 | Tomasz Szymków | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oskar Jankowiak | Berserker’s Team|Czerwony Smok / Poznań |
2 | Bartłomiej Sobczak | Copacabana Poznań / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Gołębiewski | Checkmat Strzelec Ostrów / Ostrów Wielkopolski |
2 | Łukasz Krzymiński | PL ACADEMY / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcel Dobrzyniecki | Strefa Walk Lubin / Invictus Lubin |
2 | Hubert Bartkowiak | ANKOS MMA / Luboń |
3 | Dominik Stadnicki | Next Level Opole / Opole |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Aleksander Prokopiak | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
2 | Nikodem Kot | Rio Grappling Club / Wrocław |
3 | Jakub Sibiński | Gracie Barra / Wataha Płock |
4 | Marcel Przyżycki | Copacabana kuźnia Łódź / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Alan Kwiatkowski | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Robert Pawlukiewicz | Berserker`s Team / Kołobrzeg |
3 | Dominik Zemirek | Copacabana Lublin / Lublin |
4 | Grzegorz Bakalarczyk | Copacabana-Kauża Team / Łódź |
5 | Andrzej Gmur | Invictus BJJ / Zielona Góra |
6 | Igor Świątek | 21 jiujitsu / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcin Ratajczak | Checkmat / Ostrów Wielkopolski |
2 | Marek Talaga | Gracie Barra / Pozań |
3 | Bartosz Beresiński | Strefa Walki Jelenia Góra / Strefa Walki Jelenia Góra |
4 | Kamil Ziętek | Copacabana Konin / Konin |
5 | Nikodem Abram | Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Opole |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kacper Parniewicz | Zenith BJJ / Nowy Tomyśl |
2 | Nikodem Niezabitowski | Berserker`s Team / Szczecin |
3 | Jakub Miszczak | Berserker`s Team / GŁD GF Team |
4 | Marcin Raczkowski | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
5 | Kamil Matysiak | Gracie Barra / Poznań |
6 | Filip Masiewicz | Gold Crew / Horda Jiu-Jitsu Academy |
7 | Tomasz Wojciechowski | Copacabana / konin |
8 | Kamil Pietrzykowski | Copacabana-Kauża Team / ŁÓDŹ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Oskar Jabłoński | PL ACADEMY / Bydgoszcz |
2 | Oliver Migaj | Frontline Academy Poland / Sulmierzyce |
3 | Jakub Labiak | UKS Sakura / Komorniki |
4 | Adam Drzażdzyński | Berserker`s Team / Poznań |
5 | Lukasz Obłuski | Zenith BJJ / Piranha Gdynia |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Bartosz Rak | Fightlab Wrocław / Wrocław |
2 | Karol Niklas-Nowak | Golden Dragon / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Hubert Brach | Arrachion Iława / Iława |
2 | Jakub Schwerkolt | Gold Crew / Piła |
3 | Szymon Jagniątkowski | KSW Husaria Wałcz / KSW Husaria Wałcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Igor Formański | Hulk Team / Zenith |
2 | Salambek Damaev | GFT BERLIN / Berlin |
3 | Paweł Janiszewski | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Krzysztof Pawlaczek | Rio Grappling Club / Oława |
2 | Dawid Laskowski | Fightlab Wrocław / Wrocław |
3 | Oleksandr Bykov | Copacabana / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Filip Szpiler | Gentleman Jiu Jitsu / Poznań |
2 | Eryk Przybysławski | Domino JIU JITSU - Renato Tavares Polska / Koszalin |
3 | Karol Przygoński | SHOOTERS TEAM / Turek |
4 | Filip Zioła | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Filip Kojs | Czerwony Smok Poznań / Poznań |
2 | Piotr Lubiński | Copacabana / Bydgoszcz |
3 | Patryk Lebsir | Berserker`s Team / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Paweł Brynkiewicz | Strefa Walk Lubin / Invictus Lubin |
2 | Szymon Parniewicz | Aligatores Fight Club / Nowy Tomyśl |
3 | Mateusz Kurkowski | Academia Gorila Rybnik / Rybnik |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maciej Włodarski | Berserker`s Team / Kołobrzeg |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kamil Gawryjołek | Sportowe Puławy / Puławy |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kamil Gawryjołek | Sportowe Puławy / Puławy |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Sonia Sadek | ANKOS MMA / Poznań |
2 | Emilia Dąbrowska | BJJ Gdynia / Gdynia |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Agata Jędrzyńska | PL ACADEMY / Bydgoszcz |
2 | Zofia Rybicka | Mighty Bulls Gdynia / Gdynia |
3 | Paulina Rostankowska | Akademia Sportów Walki Free Fight Bolszewo / Bolszewo |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Natalia Skotni-Falasa | Berserker’s Team Wrocław / Wrocław |
2 | Kinga Szczygieł | Akademia Sportów Walki Free Fight Bolszewo / Bolszewo |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Klaudia Zandek | UKS Sakura / Komorniki |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kamila Rochalska | Copacabana / Łódź Kauza Team |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Paulina Konik | Copacabana-Kauża Team / Łódź |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Karolina Buczkowska | Copacabana / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Natalia Szmuraj | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Zofia Sosnowska | Hulk Team-Zenith / Police |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Anna Torz | Copacabana / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Agnieszka Kauczyńska | Rio Grappling Club / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Olesya Kozyarska | Renato Tavares Poland / Koszalin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Mateusz Konował | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Andrii Sliusarenko | Diablo Gym / Ukraine |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Wiesław Sztul | UKS Sakura / Komorniki |
2 | Mikołaj Antczak | copacabana bydgoszcz / Bydgoszcz |
3 | Łukasz Budzyński | STREFA SZTUK WALKI MOGILNO / Mogilno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Hubert Minor | UKS Sakura / Komorniki |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Michał Materkowski | 21 jiujitsu / Kościan |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Krzysztof Jaworski | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Ciereszko | Espadon Bydgoszcz / Bydgoszcz |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Karol Amanowicz | Invictus BJJ / Skórzewo |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Andrzej Gmur | Invictus BJJ / Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Kamil Ziętek | Copacabana Konin / Konin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dawid Szewczyk | Berserker`s Team / Jelenia Góra |
2 | Kamil Pietrzykowski | Copacabana-Kauża Team / ŁÓDŹ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Gracjan Guglenko | Gracie Barra / Zielona Góra |
2 | Lukasz Obłuski | Zenith BJJ / Piranha Gdynia |
3 | Patryk Błaszak | Zenith BJJ / Walka Gniezno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dawid Laskowski | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Paweł Brynkiewicz | Strefa Walk Lubin / Invictus Lubin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maciej Jadowski | Fightlab Wrocław / Wrocław |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Szymon Frątczak | Invictus / Zielona Góra |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Michał Czarniak | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Łukasz Budzyński | STREFA SZTUK WALKI MOGILNO / Mogilno |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcin Bodnar | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
2 | Mariusz Poczta | UKS Sakura / Komorniki |
3 | Hubert Minor | UKS Sakura / Komorniki |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Dawid Tokarek | Gold Crew Horda / Sulechów |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maciej Krajewski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
2 | Artur Doktor | Niezrzeszony / Tychy |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jarosław Koksanowicz | Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Namysłów |
2 | Konrad Skubiś | Spartan Chorzów / Chorzów |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maciej Pawłowski | UKS Sakura / Shootboxer |
2 | Sebastian Strojwąs | UKS Sakura / Komorniki |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Jacek Jochemczak | Serpentes / Słupsk |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Maciej Pisarek | KO.KA Sport / Poznań |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Damian Olszewskj | Copacabana Inowrocław / inowroclaw |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Roman Kachelski | Grappler Grudziądz / Zenith BJJ |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Grzegorz Brzeżański | Saiyan Świdnica / Saiyan Świdnica |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Dulek | United Kings Jiu Jitsu / Drawsko Pomorskie |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Marcin Borkowski | Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Tomasz Miśkiewicz | Koch Team / Szczecin |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Rafał Dzioch | Gold Crew Horda / Sulechów |
# | First name and last name | Team |
---|---|---|
1 | Bartosz Tomyślak | 21 jiujitsu / Poznań |
We use cookies for analytics, and personalization. By clicking "Accept", you consent to our use of cookies. You can customize your preferences here or in "Change cookies settings".